Оптові продажі обладнання та матеріалів
0

Крани та змішувачі

Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше спочатку дорожче

Крани та змішувачі

Якісна сантехніка для хаммама дозволить створити необхідні умови для відпочинку і позбавить від необхідності постійної заміни сантехнічних пристроїв. Якщо вироби не мають оптимальних характеристик і міцності, власник сауни, лазні або домашньої парильні ризикує постійно оновлювати устаткування в приміщенні і витрачати додаткові кошти на ремонт або купівлю нової сантехніки. Використання міцних і стійких до руйнівної дії вологи і високої температури приладів гарантує не лише безперебійну роботу системи водопостачання, але і підкреслить особливості інтер'єру.

Критерії правильного вибору кранів і змішувачів для хамамів 

Змішувачі і крани для турецької лазні зазвичай підбираються відповідно до дизайну парної кімнати. Це вироби з бронзи, латуні або нержавіючої сталі, які виконані в східному стилі. Будь-який сантехнічний елемент повинен мати відповідні розміри і неушкоджений корпус. Нержавіюча сталь має попит у власників хамаму, завдяки її практичності і доступній вартості, тому це найбільш поширений варіант для турецької банної кімнати. При виборі слід звертати особливу увагу на наступні пункти:

  • цілісність виробу;
  • матеріали виробництва;
  • зовнішній вигляд, стиль виконання;
  • практичність;
  • експлуатаційні властивості.

Правильно підібраний кран для парної стане не лише головним інструментом для постачання відпочивальників водою, але і додатковим декоративним елементом інтер'єру, який доповнюватиме стилістику приміщення і прикрашатиме його. 

Купити кран для хамаму в інтернет-магазині "Термікс Україна" 

Для того, щоб придбати надійні і міцні крани, можна звернутися до послуг інтернет-магазину "Термікс Україна", який пропонує широкий вибір різного устаткування для парних і хамамів в Україні. У онлайн каталозі можна ознайомитися з ціною на товари, умовами продажів оптом і уроздріб, а також детальним описом виробів. На сайті магазину також можна оформити купівлю пристроїв з доставкою по Києву і іншим містам України. Доступна вартість сантехнічних приладів дозволяє замовити необхідні вироби кожному клієнтові.

Вгору