Сервісний центр

Іноді навіть найдовговічніше та якісне устаткування не витримує труднощів експлуатації і виходить з ладу. Але не варто через це засмучуватися. Фахівці "Термікс Україна" подбали про те, щоб обладнання для сауни чи бані, можна було не лише придбати, а й відремонтувати. Якщо ви помітили несправність або збої в роботі, наприклад електрокам'янки, насамперед від’єднайте її від мережі. Не займайтеся ремонтом самостійно! Пам'ятайте, що безпека понад усе, тому з електрообладнанням повинні працювати професіонали.
+ Підключення електрокам'янок і парогенераторів

Підключення електрокам'янок і парогенераторів

Компанія «Термікс Україна» надає послуги підключення спеціалізованого обладнання у сфері Wellness та SPA. Підключення електрокам'янок та парогенераторів є нашою вузькою професійною спеціалізацією. Усі роботи виконуються якісно, відповідно до стандартів та у встановлені терміни.

Купуючи електричну піч для своєї лазні (сауни), або парогенератор для хаммама (турецької парної), часто виникає питання якісної установки та підключення обладнання.

Можлива самостійна установка згідно з інструкцією, але все ж таки ми рекомендуємо звернутися до фахівців, які зможуть виконати роботи відповідно до всіх норм та вимог підключення. Також не забувайте про те, що у випадках самостійної неправильної установки гарантія на обладнання не поширюється. 

+ Гарантійний ремонт електрокам'янок і парогенераторів

Гарантійний ремонт

Кожен товар має свій гарантійний період, що надається виробником. Компанія «Термікс Україна» також надає гарантію на свою продукцію та виконує гарантійний ремонт у випадках заводського браку чи інших можливих неполадок.

Наші найпопулярніші бренди Helo, EcoFlame, Tulikivi, Helo, Nordmann, Saunum. У разі правильного підключення, але за наявності заводського браку, наші фахівці абсолютно безкоштовно зроблять діагностику та усунуть несправність для повноцінного використання обладнання.

+ Постгарантійний ремонт електрокам'янок і парогенераторів

Постгарантійний ремонт

Будь-яке банне обладнання, незалежно від якості збірки, бренду або надійності комплектуючих, схильне до поломок, перегорання ТЕНів і т.п. Елементи з часом можуть виходити з ладу і на жаль, такі ситуації просто неминучі. Як правило, поломки трапляються через тривалий період експлуатації пристрою, часто після закінчення гарантії на обладнання.

Якщо ваше обладнання вийшло з ладу після закінчення гарантійного терміну, не поспішайте його викидати і змінювати на нове. Наші фахівці намагатимуться повернути його до життя і при цьому заощадити ваші гроші на придбання нового. Звертайтеся в «Термікс Україна» і вдихніть у ваше обладнання для лазні друге життя.