Оптові продажі обладнання та матеріалів
0

Дров'яні печі для лазні та сауни

Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше спочатку дорожче

Дров'яні печі

Багато любителів проводити час в парній вважають за краще встановлювати традиційні дров'яні печі, щоб створити аутентичну атмосферу. Ці пристрої істотно відрізняються від первинних аналогів, проте мають базові нюанси, які роблять їх більше практичними. Кам'янка на дровах є яскравим прикладом функціональності і надійності. З її використанням можна добитися неповторної атмосфери в лазні або сауні. Такий котел безпечний у використанні і екологічний. Звідси витікає, що застосування такого устаткування для топки лазні стане ідеальним рішенням для поціновувачів корисного і приємного відпочинку. 

Особливості дров'яних печей для лазні і сауни

Піч для лазні на дровах - один з найбільш поширених варіантів устаткування парних як в приватних будинках, так і в комерційних цілях. Це функціональні пристрої, які працюють за традиційним принципом, де в якості твердого палива використовуються екологічно чисті дрова. Вони підходять для використання у великих приміщеннях, а також для маленьких лазень. Єдиною відмінністю при підборі і купівлі стане потужність, від якої залежить продуктивність приладу на певний розмір приміщення. Особливості:

  1.  Можливість створити оптимальні умови для відпочинку, використовуючи печі-кам'янки на дровах. 
  2. Купити дров'яну піч можна у будь-якому варіанті, вона однаково добре буде обігрівати приміщення. 
  3. Деякі печі-каміни, які працюють на твердому пальному, оснащені спеціальним жароміцним склінням. Воно дозволяє спостерігати за яскравими язиками полум'я в печі. Це створює особливу атмосферу і затишок.
  4. Класифікація печей для сауни і лазні 

Дров'яні печі відрізняються довговічністю і практичністю. Оскільки сьогодні багато хто віддає перевагу традиційному способу топки, печі кам'янки для лазні прийнято класифікувати на декілька груп, залежно від певних чинників:

За типом конструкції:

  • цегляні;
  • металеві. 

По джерелу енергії:

  • дров'яні.

Каміни для сауни підбираються залежно від переваг і технічних характеристик, а також від розрахунку площі парної і потужності дров'яної печі для сауни. Це можуть бути пристрої з парогенератором, внутрішні відкриті кам'янки, виносні прилади і безліч інших варіантів, які сьогодні пропонують виробники. Їх можна встановлювати як в російській лазні, так і у фінській сауні, оскільки їх продуктивність дозволяє створити правильні умови в парильному приміщенні. Завдяки їх різноманітності, споживач може підібрати оптимальний варіант для своєї парильної щоб організовувати відпочинок у будь-яку пору року.

Як купити котли на дровах в інтернет-магазині? 

Купити якісну піч для лазні можна на сайті інтернет-магазину "Термікс Україна", який пропонує дешеві вироби оптом або уроздріб. Покупець може скористатися онлайн каталогом, де вказана вартість, кращі варіанти виробів, а також інформація як замовити товар. У магазині можна придбати недорого якісну продукцію з доставкою по Києву і іншим містам України. Продаж здійснюється за встановленими цінами, які не міняються на момент замовлення.

Вгору