Оптові продажі обладнання та матеріалів
0

Освітлення в хамам

Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше спочатку дорожче

Освітлення в хамам

Відвідування хамаму для багатьох стає традицією, адже саме там можна відпочити душею і тілом. Це серія спеціальних процедур, які дозволяють не лише насолодитися приємною парою, але і відновити здоров'я, шкіру і психоемоційний стан.

Світильники для турецької лазні - важлива частина устаткування, яку необхідно враховувати при установці комплектуючих в приміщенні. При грамотному оформленні освітлення можна відтворити аутентичну атмосферу східних традицій для парильні. Важливо пам'ятати, що треба вибирати світильник за певними критеріями потужності, продуктивністю і типом. 

Види ламп для турецької парильні 

Вологозахищені світильники для хамаму використовуються з функцією водонепроникності. На даний момент особливою популярністю користуються відразу декілька категорій товарів, які мають певні переваги:

  1. Світлодіоди (LED) - відрізняються своєю надійністю і безпекою, оскільки працюють при низькій напрузі. Існують точкові (бра) і стрічкові. 
  2. Оптоволоконно-освітлювальні прилади більше підходять для організації світла на стелі. Часто їх встановлюють в комбінації з декоративними лінзами, що міняють колір. Цей пристрій активно використовується не лише в громадських парних або саунах, але і у басейнах. 
  3. У медичних цілях використовуються світильники з функцією хромотерапії.

Яке освітлення вибрати для турецької лазні? 

При проектуванні або ремонті сучасного хамаму слід використати відразу декілька окремих зон, в яких буде різне освітлення. Вологостійкі світильники для хамаму - це економічне і правильне рішення для організації сучасної парної. При цьому дуже важливо, щоб такі комплекти освітлення були автономними. Така система допоможе створити необхідне підсвічування і зробити акценти на інтер'єрі. Найчастіше при спорудженні хаммаму використовують декілька основних типів ламп:

  • настінна модель;
  • точковий стельовий світильник;
  • світлодіодна модель;
  • галогенна лампа;
  • дизайнерська лампа;
  • проектор і джгут оптоволокна; 
  • світильник з вологозахищеним корпусом.

Таке устаткування здатне працювати, навіть коли в приміщенні постійна концентрація підвищеної вологості. Завдяки експлуатаційним властивостям і міцному корпусу, волога не поступає на елементи, здатні привести до займання або короткого замикання. 

Як замовити освітлення для хамаму? 

Інтернет-магазин "Термікс Україна" пропонує широкий асортимент товарів для парних кімнат за доступною ціною оптом або уроздріб. Купити світильник для хамаму можна у будь-який слушний час. Для цього слід ознайомитися з описом товару, його вартістю, умовами доставки по Києву або усій Україні. Здійснюючи покупки в онлайн магазині, клієнт економить час і засоби, на сайті можна ознайомитися з каталогом, де представлені найсучасніші пристрої і товари для банщиків і власників саун. Придбати продукцію можна по попередньому замовленню, продаж здійснюється за фіксованою ціною.

Вгору