Оптові продажі обладнання та матеріалів
0

Для лазні і сауни

Для лазні і сауни

При облаштуванні російської лазні або фінської сауни необхідно врахувати всі нюанси не тільки при зведенні самого будови, але і вибрати надійне обладнання, застосувати якісні матеріали для обробки парної і використовувати довговічні і естетично привабливі сучасні аксесуари. Це забезпечить приємне проведення часу і можливість проведення корисних для здоров'я процедур.

При виборі обладнання для сауни або лазні, необхідно враховувати особливості мікроклімату для парної. Важливими є і атрибути, які підбираються виходячи з естетики, переваг і фінансових можливостей споживача.

Для того, щоб правильно підібрати обладнання, спочатку слід визначитися, який вид парного приміщення кращий. У російській лазні і фінській сауні мікроклімат відрізняється, а значить, і обладнання, що використовується для його створення, застосовується різний. При виборі слід врахувати його потужність, функціонал, спосіб підключення і комплектацію.

Теж стосується обробки приміщень парної і аксесуарів. Якщо немає можливості облаштувати басейн, актуальним стане відро-водоспад, за допомогою якого можна охолоджувати і загартовувати тіло після ширяння. Предбанник і кімнату відпочинку можна облаштувати якісним світлом, організувати приємну музику і насолоджуватися улюбленими напоями з дерев'яної або кам'яного посуду.

«Термікс Україна» надає можливість купити краще обладнання для лазні і сауни за найприйнятнішими цінами з гідною якістю.

У нас можна придбати:
 1. Дров'яні печі. Вони універсальні, прості в експлуатації, швидко прогрівають повітря, виготовляються в різних конфігураціях.
 2. Електрокам'янки відрізняються компактністю, монтаж може здійснюватися як на підлогу, так і на стіну. Вони функціональні, прості в експлуатації, мають безліч додаткових режимів.
 3. Генератори легкого пара і соляного туману, станції дозування.
 4. Камені для печей повинні відповідати необхідним вимогам для використання в умови певного мікроклімату. Мінерали природного походження відрізняються щільною структурою, яка зберігається при високому рівні вологості і температури, не виділяючи при цьому небезпечних речовин.
 5. Пульти управління забезпечують комфортне взаємодія з електроустаткуванням.
 6. Скляні двері відмінно зберігають тепло в парній, запобігають виникненню протягів.
 7. Брус для полиць, вагонку для обробки. За допомогою даного матеріалу можна перетворити інтер'єр в парні, при цьому, натуральне дерево виділяє приємних запах, що несе цілюще вплив, зберігає тепло і забезпечує звукоізоляцію.
 8. Гімалайську сіль: є не тільки декоративним елементом обробки, але і надає цілюще вплив, збагачуючи повітря корисними мікроелементами.
Також на сайті «Термікс Україна» завжди можна знайти за найкращими цінами :
 • облицювання для дров'яних печей Tulikivi ;
 • плитку і цегла ;
 • освітлення ;
 • запчастини для електрокам'янок ;
 • комплектуючі для дров'яних печей ;
 • посуд з натурального каменю ;
 • відра-водоспади ;
 • ароматизатори ;
 • динаміки ;
 • додаткові матеріали.

Серед величезного асортименту товарів, кожен споживач зможе підібрати для себе необхідне обладнання, що забезпечує хороший прогрів приміщення. Також в нашому магазині можна здійснити покупку якісних вологостійких матеріалів для обробки парної з натурального дерева. І, звичайно ж, кожна лазня або сауна не обійдеться без банних аксесуарів, які забезпечують комфортне ширяння і приємну атмосферу.

Купити все для лазні і сауни в магазині «Термікс Україна»

На сайті компанії широкий асортимент товарів від провідних виробників. Купити все для лазні і сауни можна з доставкою до Києва, Львів, Харків, Одесу, Дніпро та інші міста на території України. Щоб вигідно замовити і придбати обладнання за доступною ціною, необхідно відвідати каталог і вибрати відповідний товар.

Наші фахівці завжди нададуть допомогу і нададуть кваліфіковану консультацію з будь-якого питання.

Вгору