Оптові продажі обладнання та матеріалів
0

Вагонка для обробки лазні та сауни

Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше спочатку дорожче

Брус і вагонка

У будівництві сауни дуже важливо розрахувати оптимальний розмір і розташування полків, нарівні з вентиляцією і освітленням. Адже оптимізація простору дозволить зробити навіть маленьку парильню досить комфортної. Також, ще на етапі планування сауни варто замислитися про матеріал облицювання стін і будівництва статичних конструкцій. Від якості бруса залежить кінцевий зовнішній вигляд приміщення і його зручність в експлуатації. Розплануйте розташування печі, бажано біля стіни дверей. Пам'ятайте, що прохолодне повітря поступатиме від дверей по підлозі до електрокам'янки, де він нагрівається і природним чином піднімається до стелі. Тому, на верхній лаві буде жаркіше. Ви або сидітимете, або лежатимете в лазні, тому включите якомога більше полків, якщо дозволяє простір. Дерев'яні лежаки для лазні - це джерело максимально зручного відпочинку.

Тонкості вибору полків для лазні 

Необхідно враховувати особливості банного мікроклімату, щоб підбирати і придбавати відповідні матеріали. 

  • уся деревина має бути висушена в печі до змісту вологи близько 10%, щоб запобігти деформації при дії високих температур і вологості;
  • усі бруси для сауни не повинні виділяти смолу при нагріванні;
  • деревина, яка включає у своїй структурі суки - недопустима, оскільки призводить до розтріскування і розколювання. 

Види полиць для лазні 

Є декілька порід деревини, які прийнято використати у будівництві лазень. Такі бруси мають усі властивості, відповідні для лежаків і лавок в парній. Проте, є декілька відмінних рис між ними, що дозволить вам вибрати на свій смак і купити ідеальні дошки для полиць саме у вашій сауні або лазні.

  1. Осика: досить м'яка, легка, з низькою міцністю і жорсткістю. Це відмінний матеріал для лавки для сауни, оскільки він не виділяє смолу і не залишає сколов. Його характерний світлий тон і гладка текстура також надають йому привабливому вигляду і роблять його ідеальним для фарбування, тому його можна використати для внутрішніх і зовнішніх стін. 
  2. Абаш або африканський дуб - дуже стабільний і стійкий до деформації. Ця деревина дає чисті, прямі краї і точні контури. Поєднує в собі щільність і гладкість, що робить її улюбленим матеріалом для будівництва саун. 
  3. Сосна: дошки помірно жорсткі, але мають низьку удароміцність. Деревина м'яка, легка, але стабільна в експлуатації. Має високий вміст натуральних аромамасел, які виділяються при нагріванні і створюють ефект аромотерапії. 
  4. Ялина -  має дуже високе співвідношення міцності і ваги. Легкий і м'який матеріал із стійкістю до гниття, що чудово підійде для лежаків в лазню або сауну. Деревина цього хвойного північноамериканського дерева сімейства соснових не лише міцна і не містить сучків, але і підходить для використання усередині саун, оскільки не деформується і рівномірно випромінює тепло. Вона також шорстка на дотик, що надає матеріалу особливий шарм. 

Що можна купити у нас?

Купити надійний брус для лазні дуже просто. У інтернет-магазині «Термікс Україна» ви знайдете якісний брус для каркасів лежаків за доступною ціною. У каталозі наданий широкий асортимент порід дерева відповідних для полиць в парну. Ви зможете замовити товар на нашому сайті оптом або уроздріб і забрати в Києві, а також у наших партнерів на усій території України.

Вгору