Вже більше 15 років «TERMIX Україна» безперечний лідер та надійний партнер у постачанні преміальних товарів для інтер'єрних та екстер`єрних рішень, будівництва та оздоблення саун, лазень, хамамів, Wellness&SPA.

 

Ми робимо все щоб наші клієнти залишалися задоволеними не тільки якістю та сервісом обслуговування, але й отримували спеціальні умови співпраці. Тому долучайтеся вже сьогодні до нашої дилерської мережі України!

Більше про вигоду партнерства та оптових закупок в TERMIX Україна можна за посиланням:

 

Дізнатися більше

Асортимент, що представлений на termix.ua включає як традиційні так і сучасні SPA-рішення, системи освітлення, декоративні панелі та деревину преміального класу. 90% товарів є в наявності на нашому складі в м. Київ, що забезпечує якісне виконання замовлень і швидку доставку.

Познайомитися ближче та отримати консультацію, можливо у нашому шоу-румі, де представлені готові рішення для саун та хамамів, широкий вибір обладнання та матеріалів.

 

Чекаємо на зустріч у нашому шоу-румі :

Київ

Проспект Берестейський, буд. 67В

БЦ “Bright”, 2 поверх, офіс 208/1

ТОВ "Термікс Україна"

 

Якщо ви не знайшли потрібний товар на нашому сайті, або вам потрібна додаткова інформація для здійснення покупки, ви можете зателефонувати за номером:

+38 067 314 49 19
або залишити свій запит електронною поштою:

info@termix.ua