Оптові продажі обладнання та матеріалів
0

Парогенератори

Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше спочатку дорожче

Парогенератори

Парогенератори для турецької лазні хамама - це пристрої, призначені для виробництва водяної пари. З їх допомогою в парильні створюється індивідуальний мікроклімат. Сучасні моделі приладів мають спеціальне автоматичне очищення, яке допомагає продовжити термін служби устаткування. Завдяки оптимальному вибору пристроїв на ринку, можна підібрати парогенератор для хаммама, який ідеально підійде для приміщень різного розміру. Він може бути встановлений на стіні або на підлозі. Це ергономічний і компактний агрегат, який має функцію наповнення і зливу води. 

Паровий електричний генератор - це устаткування, яке подає вологу пару в парильню хамаму і підтримує необхідну температуру. Сьогодні, завдяки високій мірі пожежної безпеки і простоті експлуатації, ці пристрої широко використовуються в приватних і громадських турецьких хамамах, римських і класичних лазнях.

Види парогенераторів для хамаму 

Парогенератор підключається до водопроводу за допомогою спеціальної труби. На корпусі встановлений зливний кран, що дозволяє видалити зайву воду з місткості для води. Є декілька видів парогенераторів:

  • газові;
  • ТЕНові;
  • електродні. 

У більшості випадків використовуються електричні пристрої, оскільки вони мають оптимальну ціну, високі технічні характеристики і практичність. Окрім цього існує класифікація приладів за типом управління:

  • зі вбудованим пультом;
  • з виносним пультом. 

Автоматичні парогенератори, використовуючи датчики контролю рівня рідини, подають в систему водопостачання електронний імпульс, завдяки якому досягши рівня води в резервуарі з рідиною мінімального рівня відбувається блокування подання води.

Поради з вибору парогенераторів для турецької лазні 

Перед тим, як купити парогенератор для хамаму, треба знати розміри парильні. Від цих показників залежить потужність пристрою(кВт). Крім того, треба звернути увагу на основні характеристики. 

Якісний електроприлад повинен мати автоматичний контроль температури і води, економічний режим роботи ТЕНів. Його властивості повинні відповідати вимогам безпеки і продуктивності. Устаткування має бути без ушкоджень і в повній комплектації. Купити парогенератор для турецької лазні можна тільки після попереднього ознайомлення з його параметрами, експлуатаційними і технічними характеристиками.

Купити парогенератор 

Інтернет-магазин "Термікс Україна" пропонує якісні вироби в широкому асортименті, ціна парогенератора для лазні доступна будь-якому клієнтові. Завдяки цьому, на сайті можна купити товари оптом і уроздріб. Замовити продукцію онлайн можна з Києва і інших міст України. Продаж здійснюється за встановленими цінами, які вказані в каталозі. Доставка доступна по усій території країни, вартість не міняється на момент замовлення.

Вгору