Оптові продажі обладнання та матеріалів
0

Пульти управління для електрокам'янок

Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше спочатку дорожче

Пульти управління для елекрокам'янок

Використання устаткування в парній має бути таким же комфортним, як і сам відпочинок. Для того, щоб звести до мінімуму зусилля банщика із підготовки і регулювання температури і пари в приміщенні, сучасні виробники передбачили функціональні пристрої - пульти управління електрокам'янками. Завдяки використанню цієї техніки, власникові не доведеться постійно виходити за межі лазні або сауни. Можна контролювати роботу устаткування не виходячи з передбанника. Всього декількома натисненнями клавіш на блоці управління лазнею можна встановити усі потрібні характеристики мікроклімату сауни, щоб вона була повністю готова до приходу відпочивальників.

Принцип роботи багатофункціонального пульта управління кам'янкою 

Оскільки сучасний асортимент електричних кам'янок досить широкий і різноманітний, на ринку можна зустріти пристрої зі вбудованими блоками управління парильнею. Проте слід віддавати перевагу електронній техніці, яка передбачає контроль і управління електричним устаткуванням з одного пристрою. 

Пульти управління для банних печей дозволяють регулювати відразу декілька режимів роботи печі-кам'янки. З їх допомогою можна включити пристрої в певний час, а також коригувати режими роботи устаткування залежно від переваг. Використовуючи дистанційний пульт для лазні, можна змінювати:

 • температуру;
 • вентиляцію;
 • режими контролю;
 • мікроклімат;
 • вологість;
 •  інтенсивність освітлення;
 • роботу парогенераторів і печей.

Виносний пульт управління для сауни - це відмінне рішення, яке позбавить власника від постійного клопоту по підтримці і контролю обстановки в парильні. Практичний і доступний в експлуатації, він замінить вбудований блок управління кам'янкою і дозволить власникові повністю розслабитися. 

Різновиди пультів управління електрокам'янками 

Технології дозволяють виробникам створювати більше вдосконалені вироби, які мають оптимальну продуктивність і здатні працювати довгий час. Пультів управління електричними кам'янками сьогодні неймовірно багато, тому їх розділяють за принципом роботи:

 • вбудовані;
 • виносні;
 • механічні;
 • електронні.

Різні моделі мають певний функціонал і розраховані на різну потужність встановленого електроустаткування. Для парних з невеликою площею підійде електроніка, яку можна підключати до електроустаткування потужністю до 15 кВт. Для комерційних закладів використовується силовий блок, який дозволить створити безперебійну роботу пульта. 

Як купити пульт управління сауною в інтернет-магазині? 

Інтернет-магазин "Термікс Україна" пропонує широкий вибір недорогого устаткування оптом і уроздріб за доступною ціною. Кожен покупець може ознайомитися з асортиментом товарів на сайті в онлайн каталозі, де також вказана вартість товару, його опис і властивості. У магазині можна придбати дешеві вироби, які мають оптимальні технічні характеристики. Замовити продукцію можна у будь-який слушний час, доставка здійснюється по Києву і іншим містам України. Продаж товару відбувається по встановленому прайс-листу, ціни не міняються на момент замовлення.

Вгору