Оптові продажі обладнання та матеріалів
0

Каміння для лазні та сауни

Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше спочатку дорожче

Каміння для лазні та сауни

Правильна і розслабляюча атмосфера в парній залежить від багатьох чинників, і не останній з них - правильний вибір каменів. Для сауни і лазні характерна регулярна підтримка високої температури, а розігріті камені забезпечують оптимальний температурний режим в приміщенні. Саме тому їх слід підбирати правильно, ретельно ознайомившись з властивостями каменів для банної печі. Вони відрізняються не лише формою, кольором і розміром, але і часом, за який вони можуть нагріватися. Також вони різняться здатністю довго зберігати тепло і повільно віддавати його, терміном служби і наявністю корисних речовин, що виділяються. Більше того, властивості природних каменів повинні припускати експлуатацію при високих температурах, і температурних перепадах, щоб не "стріляти" при попаданні води. Основними критеріями вибору є довговічність, екологічність і міцність. Неправильно підібрані камені для печей істотно знижують ККД пристрої, і створити оптимальну температуру буде дуже складно.

Вибір природних каменів для сауни і лазні 

Мінеральні камені для парильні популярніші, оскільки більшість людей критично відносяться до здоров'я. Дешеві і не адаптовані матеріали можуть мати шкідливий наліт, небезпечні речовини, які при нагріванні можуть потрапити в організм людини. Сотні років назад в лазнях використали звичайні камені з вулиці, але сьогодні цього робити категорично не можна. Для того, щоб відпочинок не перетворився на проблеми із здоров'ям, камені для парної або лазні повинні відповідати певним вимогам: 

  1. Стійкість до підвищених температур. Під впливом екстремального нагрівання, камені не повинні тріскатися, лопатися або ламатися. Незалежно від того, наскільки часто вони нагріваються, яка максимальна температура була використана, їх поверхня повинна залишатися цілою. Для того, щоб перевірити міцність матеріалу, їх іноді постукують перед тим, як укласти камінь в піч. Це дозволить заздалегідь визначити, чи буде він " стріляти" або тріщати при виливанні на нього холодної води.
  2. Акумуляція тепла - це здатність матеріалу нагріватися і віддавати тепло. Цим вимогам відповідають далеко не усі камені, це ще одна причина ретельно підбирати матеріали. Якщо камінь недостатньо щільний, температура не затримуватиметься в його структурі, сприяючи малій теплопровідності. Оцінити властивості матеріалу можна на вигляд і вазі, тому що щільні камені можуть добре випромінювати тепло, вони досить важкі і мають однорідну структуру. 
  3. Вибір каменів під тип печі. Сучасні печі відрізняються як функціонально, так і по своїй конструкції. Підбір каменів безпосередньо залежить від особливостей параметрів печі. Для дров'яних печей чудово підходять великі камені. У свою чергу для електричних кам'янок ідеальним рішенням будуть невеликі вироби. 

Виходячи з цього, слід зазначити, що навіть при самій функціональній печі і сучасній установці, далеко не усі камені будуть однаково ефективними. Окрім естетичних властивостей, цей матеріал повинен забезпечити оптимальні умови для відпочинку, зберегти продуктивність печі і сприяти комфортній температурі в приміщенні. 

Купити камені для сауни в інтернет-магазині 

Купити камені для лазні буде набагато простіший, якщо скористатися послугами інтернет-магазину "Термікс Україна". Замовити матеріали для лазні можна у будь-який слушний час, завдяки онлайн каталогу на сайті магазину, де вказана ціна, опис товарів і їх властивості. Продаж здійснюється оптом і уроздріб. Придбати продукцію можна швидко і недорого, з доставкою по Києву і усій Україні. Замовити дешеві камені для сауни може будь-який споживач, оптимальна вартість дозволить заощадити засоби на пошуки відповідних матеріалів.

Вгору