Оптові продажі обладнання та матеріалів
0

Електрокам'янки для лазні та сауни

Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше спочатку дорожче

Електрокам'янки

Враховуючи те, що люди прагнуть використати автоматизовані пристрої в побуті, застосування електричного устаткування і приладів зачепило навіть таку сферу як організація відпочинку в сауні або лазні. Оскільки багато хто не бажає витрачати час на будівництво повноцінної печі або просто не знають про усі нюанси технології, вони віддають перевагу більш практичним і сучасним пристроям, таким як електрокам'янки. 

Електрокам'янка - це місткість, усередині якої розташовані нагрівачі (тен або гнучкі стрічки), згори яких укладаються камені. Вона частенько використовується для устаткування невеликих парних, оскільки її установка значно дешевше обходиться хазяям, чим аналоги на твердому паливі. Електрична піч зручна в експлуатації, за нею легко доглядати і її обслуговування не спричинить великі витрати.

Принцип роботи електрокам'янок 

Конструкція електрокотла складається з відсіку з нагрівальними ТЕНами, які розташовані усередині металевого корпусу. Від їх кількості безпосередньо залежить продуктивність пристрою. Електро кам'янка для сауни створюватиме більше тепла, якщо в ній розташована максимальна кількість ТЕНів. Навколо них розкладають камені, які служать для акумуляції тепла і м'якого випромінювання. Породу каменів споживач може підібрати сам, проте рекомендується використати відомі в практиці варіанти: талькохлорит, порфірит, кварцит. Електрокам'янка може мати різні форми, але принцип в усіх приладах однаковий. Звідси витікає, що параметри виробу впливатимуть на розподіл тепла і температуру в парній.

Класифікація електрокам'янок 

Оскільки використання електропечей в парних і лазнях досить затребувано, виробники пропонують самі різні варіанти, які мають свої переваги і різняться за експлуатаційними властивостями. Достаток приладів привів до того, що їх стали класифікувати за наступними показниками: 

  1. Електрична піч для сауни. Це відкриті місткості, в яких температура повітря досягає 500 градусів. В результаті утворюється суха пара, приміщення набирає температуру. 
  2. Електротопка для лазні. Це облаштування закритого типу, в якому передбачається можливість використання води для створення пари. У деяких виробах передбачається комплектація парогенератором. Такий пристрій забезпечує вологе середовище з високою температурою, яка характерна традиційною парною.

Продукція, яку сьогодні пропонують виробники, відрізняється як по масштабах, так і за властивостями. Усі конфігурації різняться простотою первинного монтажу і експлуатації. Це практичні компактні установки з високою продуктивністю. 

При цьому людині практично не треба витрачати час і сили на створення оптимальної температури в приміщенні. До переваг електропечей відноситься:

  • оптимальні параметри, які підходять навіть для найменших кімнат;
  • простота використання (щоб розігріти піч, досить включити її в мережу);
  • можливість регулювання мікроклімату усередині парної (якщо в комплектацію входить дистанційний пульт або настінна панель);
  • багатофункціональність (наявність різних режимів, що покращують якість процедур).

Електрокам'янки для парильні - це ідеальне рішення не лише для відпочивальників, але і для власника. Установка такого устаткування позбавить від необхідності постійного контролю за постачанням твердого палива, усі маніпуляції можна проводити прямо з приміщення. 

Як правильно підібрати електропіч? 

Перш ніж придбати електричну кам'янку, необхідно знати, який варіант буде більше практичним і зручним в застосуванні, враховуючи особливості парної. Важливо правильно визначити параметри пристрою, оскільки некоректний вибір приведе до низької ефективності парильні. Головні критерії підбору: 

  1. Матеріал корпусу. Електропіч для лазні виготовляється із сталевих або чавунних матеріалів. У першому випадку, продукт відрізняється по габаритах і різноманітністю форм, але при тривалому використанні сталь може піддаватися корозії. Чавунні вироби служать довше, стійкі до корозійних нальотів, проте є високий ризик виходу з ладу нагрівальних елементів.
  2. Потужність. Вибирати слід строго за розрахунком: на нагрів 1 м3 повітря доведеться витратити 1 кВт енергії. Для того, щоб створити оптимальні умови для відпочинку, рекомендується вибирати апарат з продуктивністю на 20-30% більше значення, отриманого при розрахунку.
  3. Управління. Котел повинен мати просте і доступне управління, щоб у будь-який момент можна було змінити параметри. Кам'янка може бути відразу обладнана панеллю або ж мати дистанційний пульт. 
  4. Дизайн. Попри те, що цей прилад не відрізняється особливою естетичністю, його зовнішній вигляд може по-своєму прикрасити приміщення. Завдяки тому, що сучасні виробники всіляко балують покупців, можна вибрати пристрій, який відповідатиме особливостям інтер'єру і створюватиме затишок.

Купити електрокам'янку для сауни в нашому інтернет-магазині 

Опалювальне устаткування від виробника можна купити на сайті інтернет-магазину "Термікс Україна", який пропонує широкий асортимент подібної продукції недорого оптом або уроздріб. Здійснювати покупки онлайн можна у будь-який слушний час, в каталозі магазину є детальний опис кожного продукту, тому замовити певний товар не складе труднощів. Продаж здійснюється згідно встановленої вартості, дешеві пристрої доступні будь-якому споживачеві. Замовлення виробу за доступною ціною з доставкою можливе по Києву і усій Україні.

Вгору