Оптові продажі обладнання та матеріалів
0

Двері для хамама

Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше спочатку дорожче

Двері для хамама

Дверей - одна з важливих частин сауни, лазні і хамаму. При виборі слід враховувати той факт, що, незважаючи на свої невеликі розміри, вони теж надають дизайнерський акцент приміщенню і повинні утримувати тепло і вологість. Сьогодні великий попит мають скляні двері для хамаму. Їх достаток дає можливість кожному споживачеві підібрати певний варіант для своєї парної індивідуально. Металева рама забезпечує практичність скляних дверей. 

Встановлюючи певний варіант в сауні, лазні або парильні, можна переслідувати відразу декілька цілей: дизайнерське оформлення, візуальне збільшення простору або відповідність традиціям. Двері для турецької лазні можуть мати абсолютно різний вигляд, проте саме скляні вироби більше підходять під умови хамаму, оскільки вони мають деякі особливості, що дозволяють створити необхідну атмосферу і затишок в парній кімнаті.

Переваги скляних дверей для турецької лазні 

Скляні двері для хамаму не деформуються і не розбухають під впливом постійної вологості і температури. При виробництві дверної коробки частенько використовується алюміній, що забезпечує хорошу ізоляцію приміщення. Скло не нагрівається навіть при найвищих температурах. Двері із скляними вставками для турецької лазні міцні, при цьому на них не видні потертості і подряпини. 

Переваги: 

  1. Надійність. При виготовленні дверного полотна використовується розжарене скло 8 мм Воно відрізняється високою міцністю і стійкістю до нагрівання. Скло не тріскається, не дряпається, не ламається і не зношується під час роботи в умовах перепадів температури і вологості. 
  2. Скляні двері для турецької лазні оснащені якісною фурнітурою. Двері відкриваються на 180 градусів, в конструкції немає порогу.
  3. Функціональність. Короб з алюмінієвого профілю забезпечений контурним ущільненням для кращого прилягання стулки. Така конструкція дозволяє підтримувати оптимальний температурний режим в парильні. Виключається витік тепла, завдяки чому хаммам працює в оптимальному режимі без надмірної витрати енергоносіїв. 

Оскільки турецька сауна зазвичай невеликого розміру, двері в парильню не мають бути занадто громіздкими, щоб не погіршувати зовнішній вигляд лазні. Зазвичай їх прикрашають розписом або малюнками на східний мотив.

Асортимент скляних дверей для хамаму в магазині "Термікс Україна" 

На сайті інтернет-магазину "Термікс Україна" представлений широкий асортимент якісних виробів від виробника, які мають оптимальні експлуатаційні характеристики. Замовити будь-який варіант онлайн можна з будь-якого куточка України. У каталозі є детальний опис продукції українського виробника, ціни на опт і роздріб, умови доставки по Києву і іншим містам. Придбати вироби в магазині може кожен клієнт, завдяки оптимальній вартості. Продаж здійснюється за встановленими розцінками, які не міняються на момент замовлення.

Вгору