Оптові продажі обладнання та матеріалів
0

Майстер Флеш, герметики

Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше спочатку дорожче

Майстер Флеш, герметики

При монтажі димаря, слід особливу увагу приділити проходу димаря через дах. Це складний вузол усієї димовідвідної конструкції, який має в обов'язковому порядку бути герметичним і стійким до займання. Покрівельний ущільнювач Master - Flash має необхідні технічні характеристики, і стане відмінним рішенням для організації герметичного стику. 

Особливості проходки Мастер-флеш 

Master - Flash є певною серією виробів ущільнювачів, що відрізняються високою еластичністю. Їх використовують в проходках димаря, а також інших комунікаційних магістралях. Мастер-флеш - це універсальний ущільнювач, який застосовується для ізоляції покрівельних проходів. Він виготовляється у форматах, які актуальні для облаштування дахів з будь-яких покрівельних матеріалів, а саме:

  • металопрофіль, жерсть, металочерепиця;
  • піщано-цементна черепиця;
  • м'які бітумні плити;
  • шифер та ін.

Установку силіконового покрівельного проходу для димаря можна проводити у будь-яку пору року. Він непідвладний псуванню при несприятливих атмосферних явищах(дощ, сніг, іній) і температурних перепадах. Але варто враховувати, що Master - Flash не застосовують на димохідних трубах, де їх температура вище дозволеної за технічними вимогами експлуатації виробу. 

Конструктивні особливості покрівельного проходу Мастер-флеш 

Проходка для покрівлі з силікону складається з:

  1. Гнучка покрівельна манжета. Має форму усіченого конуса, матеріалом для виготовлення частіше за все є силікон. Манжета забезпечує герметичне примикання даху до труби, завдяки чому всередину приміщення не потрапляє пил і волога. На практиці установка Мастер-флеш припускає обрамлення димохідної труби верхньою частиною конуса, при цьому його нижня частина з'єднується з фланцем - спідницею, що має круглу або квадратну форму.
  2. Фланець. Силіконова основа, яка застосовується для установки проходки на покрівлю, що має велику рельєфну поверхню. Наявність алюмінієвих вставок дозволяє забезпечити щільне прилягання покрівельного ущільнювача до даху. 

Мастер-флеш на трубу з силікону буває прямий і кутовий. Їх застосування залежить від форми даху. Для скатного даху використовують кутовий тип ущільнювача для забезпечення необхідного кута нахилу. 

Переваги використання прямого і кутового силіконового покрівельного ущільнювача Мастер-флеш (Flash Master) 

Використовуючи ущільнювач для покрівлі з силікону для установки труби димаря, можна відмітити його безперечні переваги, а саме:

  • еластичність;
  • стійкість до температурних перепадів;
  • простий і швидкий монтаж;
  • гарантія. 

Замовити покрівельні проходи з силікону в нашому інтернет-магазині 

Щоб замовити прямий або кутовий силіконовий Мастер-флеш від виробника для монтажу димаря через дах, необхідно вивчити товари на нашому сайті, відвідавши каталог. Купити проходку з силікону для покрівлі Мастер-флеш можна оптом або уроздріб. Вартість ущільнювача доступна кожному споживачеві, при цьому його якість і експлуатаційні характеристики досить високі. 

Придбати Master - Flash в магазині "Термікс Україна" можна онлайн, скориставшись послугою доставки в Київ або інше місто на території України. 

При виникненні питань, завжди можна зв'язатися з нашими партнерами у Вашому регіоні в телефонному режимі і отримати кваліфіковану консультацію або допомогу у виборі, оформленні і замовленні товарів.

Вгору