Оптові продажі обладнання та матеріалів
0

Для хамама

Відвідування хаммама є ряд оздоровчо-гігієнічних процедур, які приносять не тільки користь для людського організму, але і припускають приємне проведення часу. Для того, щоб організувати потрібну атмосферу і мікроклімат, необхідно подбати про якісне обладнання, ергономічних і зручних у використанні сантехнічних приладів, а також насичених і екологічних аромаслах, які створять потрібні умови для релаксу. Не варто забувати і про аксесуари для хаммама, які зроблять відпочинок набагато комфортніше.

Турецька лазня поєднує в собі естетику і функціональність в кожній деталі.

Яке обладнання встановлюють в хаммаме?

На сайті «Термікс Україна» можна вигідно купити якісне обладнання для турецької лазні за доступною ціною.

Серед широкого асортименту товарів для традиційного хаммама у нас можна придбати :

  1. Парогенератори і парові форсунки. Таке обладнання є невід'ємною складовою кожного хаммама, від якої безпосередньо залежить рівень комфортності і цілющий ефект. Парогенератори найвідоміших виробників забезпечені самоочищенням теплонагрівальних елементів, автоматичною промиванням бака, фільтром із захисною функцією від механічних пошкоджень і клапаном, який оберігає обладнання від перегріву. Вони прості в монтажі, експлуатації та обслуговуванні, можуть мати спеціальні відсіки для аромамасел.
  2. Станції дозування і дозатори ароматів.
  3. Пульти управління для генераторів пара забезпечують комфортне взаємодія з електроустаткуванням.
  4. Скляні двері в парну повинні бути теплоізоляційними і герметичними. Також вони повинні відрізнятися стійкістю в умовах експлуатації при високих температурах і підвищеної вологості.
  5. Курни, крани і змішувачі для хаммама також мають провідне значення. Курна є головним атрибутом турецької парної. Вода, що переповнює ємність і стікає на підлогу додатково утворює пар і використовується для обмивання. Спеціальні крани, виготовлені із золота, срібла, латуні або бронзи - невід'ємна частина курни, яка підкреслює багатство і особливий шарм всього приміщення східної парної.
  6. Wellness обладнання. Душ або стежка вражень від даного виробника дозволять відчути по-справжньому реальна насолода від водних процедур, хромотерапії і аромотерапії. Це незабутній релакс в ідеальному поєднанні кольору і аромату, що дозволяє розслабитися і підбадьоритися і наповнити організм життєвими силами.
Також у нас на сайті можна купити :
  • теплоізоляційні панелі Wedi ;
  • світильники для турецької лазні. Освітлення в хамаме поряд з іншими складовими загальної атмосфери східного колориту грає не останню роль, і йому варто приділити особливу увагу. Якісне і правильно підібране освітлення створить атмосферу відпочинку і релаксу.
  • запчастини для парогенераторів
  • ароматизатори.Відмінною рисою східного хамама є поєднання унікального мікроклімату і ароматерапії, які дозволяють зняти втому, розслабитися і оздоровити як тіло, так і дух.

Тільки якісне і надійне обладнання для турецької лазні дозволить по праву оцінити цілюще вплив традиційного хаммама. Правильно обладнавши парну, де створюється необхідна температура і вологість, допоможе позбутися від безлічі захворювань, а також розслабитися після важкого трудового дня.

Чому варто купувати товари для хаммама на «Термікс Україна»

Наша компанія зарекомендувала себе як кращий постачальник гідного обладнання для турецької лазні. У нас можна купити все для хамама за найприйнятнішими цінами з доставкою до Києва, Харків, Одесу, Львів і по всій Україні. Вибрати і замовити продукцію можна, відвідавши каталог і оформивши замовлення.

Наші фахівці завжди нададуть допомогу в підборі необхідного товару, в оформленні замовлення і доставки. А також проконсультують з інших питань, щодо продукції для турецької лазні.

Вгору