Оптові продажі обладнання та матеріалів
0

Ароматизатори для хамама

Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше спочатку дорожче

Ароматизатори

Хаммам, або турецька лазня - це особливий вид банних процедур, який поєднує в собі очищення організму і проведення певного ритуалу оздоровлення, що дозволяють швидко відновити життєві сили. Якщо раніше хаммам був популярніший в східній культурі, то на даний момент багато хто може оцінити користь і приємність древньої техніки релаксації. 

Ароматерапія завжди була невід'ємною частиною проведення турецький банних процедур. Вплив запахів на людський організм давно доведений, використання ароматизаторів для хаммама, сауни або парильні тим більше виправдано. Їх властивості надають особливу атмосферу і затишок, крім того, що їх позитивний вплив на організм людини відчуємо практично відразу. Якщо раніше для таких процедур використовувалися виключно натуральні трави і ефірні олії, то сьогодні частенько використовують особливі ароматизатори.

Що треба знати про смаки хамаму? 

Не секрет, що аромат може впливати на психоемоційний стан людини. Це допомагає зняти стрес, розслабитися, підбадьорити і викликати приємні спогади. Проте дуже важливо правильно підібрати ароматизатори для турецької парної. Адже якщо запах не принесе задоволення, то і користі від нього не буде. Улюблені аромати для парної створюють затишну атмосферу і викликають приємні ностальгічні асоціації. Переваги ароматерапії у поєднанні з повним розслабленням, що досягається під час відвідування хаммама, неможливо переоцінити. Основні властивості, які позитивно впливають на організм людини:

  • виведення з організму токсинів і шкідливих речовин;
  • оздоровлення при лікуванні системних захворювань;
  • відновлення тканин і ОПА після травм;
  • стабілізації загального стану людини і підтримка ваги.

Оскільки деякі люди не переносять або страждають алергічною реакцією на певні запахи, краще заздалегідь обумовити, який ароматизатор для турецької лазні застосовуватиметься. Найбільш універсальними і часто використовуваними в Україні являються аромати, що складаються з комплексу альпійських трав, хвойних порід дерев і евкаліпта. 

Як придбати ароматизатор для турецької лазні в нашому інтернет-магазині? 

Ароматичний набір можна складати самостійно, проте для недосвідчених людей це може привести до сильної концентрації аромату, що негативно позначається на загальному процесі відпочинку. Купити ароматизатори для хамаму можна на сайті інтернет-магазину "Термікс Україна", де представлений широкий асортимент банної атрибутики будь-якого типу.

У каталозі зібрані найбільш популярні товари, які можна придбати оптом і уроздріб за доступною ціною. Для цього слід заздалегідь ознайомитися з умовами купівлі, вартістю вибраного товару і його характеристиками. Магазин дає можливість замовити продукцію онлайн в Києві і будь-якій точці України з доставкою. Продаж здійснюється по встановленому прайс-листу, ціни не міняються на момент замовлення.

Вгору